Шукаєте найкращу школу для вашої дитини?

Наша школа, на жаль, закрита з 23.02.2022

Наша школа – це:

…приватна міжнародна школа повного дня

…безпечне й затишне місце неподалік від Києва

…група висококваліфікованих та досвічених вчителів

…дві іноземні мови

…глибока повага перед індивідуальністю дитини

…здорове та креативне життя у потоці

Flow

Назва: Жива Школа „Потік“

„Потік“

Наукові дослідження показали, що у стані потоку людська здатність до розвитку є найвищою. Навчання відбувається втричі швидше та робота є в п’ять разів ефективнішою. Також ми відчуваємо найвищу якість життя, коли перебуваємо у цьому стані.

Цікаво, що для дітей стан потоку є природнім. Найменші діти за дуже короткий час навчаються повзати, ходити, говорити… Але з часом така здатність втрачається. На жаль, для більшості людей вже у шкільні часи  такий стан стає швидше виключенням із правил.

Вчителі у Живій Школі „ПОТІК“ вправляються в тому, як самим перебувати в цьому стані.

Ми органічно створюємо у нашій школі життя у потоці насичене та яскраве.

„Жива“?

Ми не бачимо сенсу в тому, щоб відкладати життя на потім. Тому дітям у Живій Школі „ПОТІК“ надаємо можливість безпосередньо жити так, що життя для них кожної хвилини сповнено сенсу та має високу якість.

При цьому йдеться про таку якість життя, що виникає завдяки спільноті, контакту, комунікації та власному творчому існуванню.

Отже, ми не тільки готуємо до життя високої якості, а й живемо таким життям!

 

„Школа“

Сьогодні майже усі знання є у вільному доступі в Інтернеті, й молоді люди, як правило, дуже вмілі в тому, щоб без допомоги школи у пару кліків знайти потрібну інформацію.

Навіщо тоді школа?

Ми вважаємо, що школа для того, щоб зростати, навчатися, розвиватися у спільноті й, перш за все, у спільноті грати. У такій атмосфері на кожну дитину додатково впливають процеси інших дітей, що навчаються та розвиваються.

Чому ми?

Чому батьки обирають нашу школу для своєї дитини?

 

Тому що ми — група висококваліфікованих та досвічених вчителів

та водночас в нас живе наша внутрішня дитина, тому ми дійсно розуміємо дітей.

Тому що ми викладаємо дві іноземні мови та маємо у колегії носія мови

й водночас у мові, піснях й святах дбаємо про рідну культуру.

Тому що ми щодня заохочуємо дітей до їх навчання та розвитку

і водночас створюємо захищену атмосферу, щоб діти могли бути в довірі до себе та своїх здібностей.

Тому що ми дотримуємось українського державного навчального плану

і додаємо до нашого шкільного життя мильтикультурні та інтернаціональні риси.

 

Тому що ми завдяки спільним проектам природньо розвиваємо соціальні навички

…і водночас даємо можливість кожній дитині бути собою.

Тому що ми піклуємось про те, щоб діти зберегли свою природню мотивацію до навчання

і допомагаємо їм усвідомлювати, що вони вже можуть і знають і яким чином вони зможуть навчитись більшому.

Тому що ми разом з дітьми живемо тут і тепер і не відкладаємо життя на потім

і саме цим надаємо їм оптимальну підготовку для майбутнього життя у такий перемінний час.

Тому що ми втамовуємо спрагу пізнання дітей  практичними  проектами

і у тій самій мірі розвиваємо їх креативнсть, створюючи насичене та творче середовище.

Стосунки

Як ми ставимось до дитини?

Ми переконані в тому, що кожна дитина є унікальною, має свої здібності а також свій власний спосіб навчатися. Ми також глибоко переконані, що кожна дитина прагне до навчання.

Ми проводимо заняття з використанням дуже якісного матеріалу, а пізніше у старших класах також он-лайн ресурсів для вивчення кожною дитиною програми, передбаченої державним стандартом. Окрім цього ми плануємо проекти та епохи, де учні розвивають свої органи чуття та інші здібності, в тому числі гнучкі навички (Soft Skills). Наше внутрішнє ставлення до дитини:

Ми зустрічаємо дитину з цікавістю та повагою

Ми зустрічаємо кожну дитину з питанням: “Хто ти є?” Ми сприймаємо кожну дитину як повноцінну особистість, яку ми поважаємо.

Ми піклуємось про психологічну захищеність

Ми створюємо таку атмосферу, в якій кожна дитина достатньо впевнено почуває себе, щоб прийти до своєї власної захищеності, в якій дитина має доступ до своїх навчальних та соціальних здібностей.

Ми допомагаємо усвідомити, що кожен вміє та знає

На відміну від дітей, ми, дорослі, маємо усвідомлення та життєвий досвід. Тому ми допомагаємо дітям усвідомлювати свої вміння та знання.

Ми допомагаємо навчитись вчитися

Оскільки кожна дитина має свій спосіб навчатися, ми відкрито ставимось до неї, щоб разом з нею дослідити, яким способм вона навчається найкраще.

Ми зустрічаємо дитину з цікавістю та повагою

Ми зустрічаємо кожну дитину з питанням: “Хто ти є?” Ми сприймаємо кожну дитину як повноцінну особистість, яку ми поважаємо.

Ми піклуємось про психологічну захищеність

Ми створюємо таку атмосферу, в якій кожна дитина достатньо впевнено почуває себе, щоб прийти до своєї власної захищеності, в якій дитина має доступ до своїх навчальних та соціальних здібностей.

Ми допомагаємо усвідомити, що кожен вміє та знає

На відміну від дітей, ми, дорослі, маємо усвідомлення та життєвий досвід. Тому ми допомагаємо дітям усвідомлювати свої вміння та знання.

Ми допомагаємо навчитись вчитися

Оскільки кожна дитина має свій спосіб навчатися, ми відкрито ставимось до неї, щоб разом з нею дослідити, яким способм вона навчається найкраще.

Старт

Диво початку та передісторія

Ідея створення Живої Школи „ПОТІК“ стало результатом поєднання різних напрямків та імпульсів її засновників Дітера Шварца та Катерини Судак

Від школи Сульвік (Solvik Skolan Schweden) – колиски інтуїтивної педагогіки…

У школі Сульвік, що у Швеції,  її завновник Пер Альбум та його однодумці розвинули основи для педагогіки, в якій вчителі свідомо розвивали свої інтуїтивні здібності.

Дітер Швартц: „У Сульвіку я відчув, якими присутніми, живими та автономними  можуть бути діти в школі, в якій спілкування між вчителями та учнями відбувається на двосторонньому рівні, де дорослі свідомо тренують свою власну внутрішню комунікацію, а  грі, як засобу розвитку людини, належить особливе місце. 

Це глибоко вплинуло не тільки на моє власне життя, але й народило бажання заснувати власну школу.“

 

… через менторську діяльність з директорами та колегіями альтернативних шкіл…

Дітер Швартц: „Працюючи класним вчителем у школі в Німеччині я  реалізував таку педагогіку у своєму класі в малому масштабі. Пізніше моє бачення живої школи відшліфувалось завдяки моїй діяльності в якості доцента з інтуїтивної педагогіки у Західній та Східній Європі й, перш за все, моїй менторській діяльності з директорами та колегіями альтернативних шкіл, що дало мені можливіть побачити різний педагогічний досвід на практиці.“

 

 

… через Освітній Експеримент& IDEC…

Дітер Швартц: „Протягом трьох років я проводив у Києві курс з інтуїтивної педагогіки. На одному з семінарів я зустрів свою майбутню дружину Катерину і через деякий час переїхав жити в Україну в передмістя неподалік від Києва.

Ще у часи до заснування школи, мене часто запрошували в Україну в якості спікера на різноманітні освітні заходи, такі як Освітній  Експеримент ОЕ (2018) та міжнародна демократична освітня конференція IDEC (2019). Обмін міжнародним освітнім досвідом ще дужче надихнув до створення Живої Школи „ПОТІК“.

 

…через дитячий садок „Зернятка“…

Kатерина Судак: „З народженням моїх дітей я була дуже мотивована знайти здорове середовище для їх розвитку: спочатку дитячий садок, пізніше школу. Я з захопленням спостерігала дітей,  які від природи мають стільки енергії і цікавості пізнавати світ, з такою глибокою довірою до нього, що жодної додаткової мотивації не потрібно… Адже життя це диво. І діти це розуміють.
У пошуках балансу між природнім розвитком та втручанням (вихованням) дорослих, я читала багато літератири та отримала потужний імпульс вивчати педагогіку. Незабаром я отримала диплом державного педагогічного університету в Україні та успішно пройшла навчання з Вальдорфської педагогіки у Німеччині, працювала в дитячому садку та в школі.

Пізніше мій внутрішній компас привів мене до людей, що заснували чудовий дитячий садок у Вишеньках, що відповідав усім моїм батьківським вимогам. Окрім цього, там я могла реалізувати свій професійний досвід і мала можливість вкладати багато енергії у становлення та розвиток садочку „Зернятка“.

 

до Живої Школи „ПОТІК“ у Вишеньках

Катерина Судак: „Згодом, як підросло перше покоління майбутніх школяриків, стало питання школи. Дякуючи довірі батьків, з якими склались дуже теплі стосунки і які хотіли бачити мене вчителем своїх дітей у школі, а також моєму чоловікові, що має великий досвід та глибоке розуміння, якою має бути сучасна школа, я наважилась на наступний крок створення школи, яка робитиме дітей здоровішими та відповідатиме новому часу.
Спільнота батьків та випускники садочку „Зернятка“ стали вирішальним фактором у виборі місця заснування Живої Школи „ПОТІК“. 

Натхнення

Школи, які нас надихають

Школи, які стоять близько до нашої філософії, які нас надихнули й глибоко вплинули своєю педагогічною ідеєю.

 

Solvik Skolan (Schweden)

Summerhill (Great Britain)

„Школа Радості“ В. Сухомлинського (Україна)

Education Cities (Worldwide, starting in Israel)

Відповіді

FAQ

Тут ви знайдете відповіді на часті питання
Як можна зареєструвати дитину у школу?

1. Телефонний дзвінок та призначення часу співбесіди
2. Зустріч родини з керівництвом школи
3. Зустріч дитини з класним вчителем
4. Підписання договору

Яка кваліфікація педагогів?

           Вчителі Живої Школи „Потік“ мають, як правило, не тільки диплом про педагогічну освіту державного зразка, а й  сертифікат про закінчення додаткових курсів та семінарів для вчителів.

Різноманітні педагогічні спрямування у навчанні, такі як Монтессорі, Вальдорфська педагогіка, вільна демократична не тільки приймається але більше того, вітаються. Мирне співіснування різноманітних вітчизняних та зарубіжних методик та підходів є необхідністю нашого часу. 

Ми переконані, що ще більш вирішальною за професійну кваліфікацію для педагогічного процесу є внутрішня культура вчителя. Тому у Живій Школі „Потік“ буде організовано додатковау освіту у вигляді регулярних семінарів, які допомагають здобути вчителям таку необхідну сучасним дітям внутнішню культуру. Ці семінари є доступними також для батьків та вчителів інших шкіл. 

Яка правова основа існування школи?

Кожна дитина зараховується до державної школи на домашню форму навчання. У школі чотири рази на рік діти проходять тестування (під час шкільних канікул). Наприкінці початкової школи діти складають іспит. Усі діти, зареєстровані на домашню форму навчання навчаються разом у Живій Школі „Потік“.

Як організовано у школі харчування?

 

Щоранку  організовано спільний легкий сніданок.

Перед завершенням дня пропонується гарячий комплексний обід.

Для дітей, що лишаються на групу продовженого дня передбачений підвечірок.

Як ми піклуємось про безпеку дітей?

Жива Школа „Потік“ знаходиться на захищеній закритій приватній території на затишній вулиці. Діти покидають територію школи тільки з дорослими. 

Які класи є?

Жива школа „Потік“ набирає перший клас на учбовий рік 2021/2022. Кожного наступного року ми будемо відкривати наступний перший клас. Таким чином, наша школа буде органічно зростати, спочатку до четвертого,  пізніше до дванадцятого класу. 

Яка кількість дітей у класі?

У кожному класі є 15 місць. Група 15 дітей має такі переваги:

з одного боку, є достатньою для гармонійного існування групи завдяки різноманітності різних соціальних взаємодій,  для стимуляції розвитку соціальних навичок і для всебічного заохочення до навчання та розвитку іншими дітьми у групі. 

 З іншого боку, група є настілько компактною, наскільки це треба, щоб вчителі могли індивідуально супроводжувати дітей у навчальному процесі.

Як можливо перейти до іншого навчального закладу?

У Живій школі „Потік“ ми стимулюємо ровиток особистих якостей, соціальних та життєвих компетенцій, а також самостійність дитини. Ми очікуємо, що наші учні та учениці у разі необхідності переходу до іншого учбового закладу, через короткий адаптивний період зможуть дати раду будь-якій іншій педагогічній системі. 

Як показує досвід, складнощі частіше виникають у зворотньому напрямку: при переході з традиційної системи до гуманітарної. 

Чи є домашні завдання?

Домашніх завдань, де батьки мають допомагати дітям як репетитори немає. 

Є тільки такі домашні завдання, які допомагають дитині усвідомити, що вона вже знає і вміє. 

Що входить до оплати за школу?
  • Щомісячна оплата за школу покриває витрати на приміщення, навчальний процес та догляд за дитиною з 9:00 до 15:00, враховуючи сніданок та обід.
  • Щомісячна плата за групу продовженого дня покриває витрати на приміщення та догляд за дітьми з 15:00 до 18:00, включаючи підвечірок.
  • Одноразовий вступний внесок є передумовою для реєстрації Вашої дитини до школи.
  • Навчальний матеріал, який використовується учнями спільно, надається школою „Потік“ та входить в оплату.
  • Державні підручники видаються у тимчасове користування при реєстрації у державній середній школі. 
  • Особисті робочі зошити та робочі книги, які використовуються кожним окремим учнем, купуються за кошт батьків. Батьки можуть проявляти ініціативу та організовувати централізовану закупівлю. 
Чи надається знижка на оплату за навчання?

Знижка на оплату за навчання не передбачена.
Оплата за навчання необхідна для покриття витрат на організацію навчального процесу. В окремих випадках частина шкільної оплати може бути компенсована власною діяльністю (наприклад, прибирання, приготуання їжі або поїздки для закупівлі). Якщо у Вас є бажання частково компенсувати оплату за школу власною діяльністю, будь ласка, дайте нам знати про це. 

Якими є правила щодо використання мобільних телефонів, планшетів та інших гаджетів.

У Живій Школі „Потік“ є певний час, коли можна користуватись гаджетом, якщо є така необхідність. Такий час складає близько 15 хвилин на день. Протягом усього іншого дня гаджети зберігаються у спеціальному боксі.

Взаємодія

Для яких дітей та батьків Жива Школа „Потік“?

Жива Школа „Потік“ для унікальних дітей 

батьків…

…з двірою до своїх дітей

… які довіряють в здібність своєї дитини до навчання

…сучасних

…, які усвідомлюють, що їх діти належать до нового покоління з новим рівнем свідомості, новими здібностями та новими завданнями… 

…тут і тепер

… які хочуть, щоб їх дитина була підготовлена до життя високої якості, в той час як вона вже, навчаючись у школі, матиме життя високої якості…

… під якістю життя ми розуміємо таке, що виникає завдяки спільноті, контакту та комунікації, а також завдяки відкриттю, використанню та розвиткові своїх здібностей…

…які налаштовані на співпрацю

…яким важлива співпраця та які знають, що їх дитина вже несе у собі свою людську цінність, незалежно не від чого.

…які хочуть, щоб їх діти були та залишились здоровими  

… і які хотіли б, шоб школа не тільки зберігала здоров’я їх дітей але й ще більше оздоровлювала їх.

Предмети

Навчальний план та шкільні предмети

Ми орієнтуємось на державну програму України. Окрім цього, діти розвиватимуть на інтегрованих заняттях та практичних проектах, перш за все, такі потрібні у сучасному світі гнучкі навички (Soft Skills) та вміння взаємодіяти в команді.

Письмо, читання та вміння рахувати засвоюються в індивідуальному темпі. Пізнавальний  матеріал засвоюється через розслаблене слухання. Розвиток здібностей відбувається завдяки іграм та пратичним проектам. Мистецьке у креативній діяльності. Соціальні навички у близьких до життя проектах та у практичній сумісній діяльності.

Рідна мова й література

Кожна дитина навчається читати і писати у своєму власному темпі за допомогою матеріалу, що викладається епохами, дуже якісного матеріалу для вправляння, онлайн ресурсів та супроводження вчителів.

Я досліджую світ

Передбачений державною програмою для цього предмету матеріал для кожного навчального року викладається у цікавих проектах та застосовується відразу в реальному житті.

Englisch & Deutsch

Обидві іноземні мови англійська та німецька будуть викладатись дуже практично під час живих та практичних проектів та занять. У нас є носій німецьої мови у колегії.

Математика та інформатика

Математика вивчається в індивідуальному темпі.

Знання про те, як у кожній ситуації знаходити необхідну інформацію, викладається у старших класах.

Мистецтво та музика

Мистецтво та музика є невід`ємною частиною повсякденного життя нашої школи. Окрім цього, є також інтенсивні періоди, коли ми активно займаємось рукоділлям і мистецтвом.

Спорт та ігри

Спорт та ігри належать у нашій школі до повсякденного життя. Розвитку почуттів за допомогою спеціальних ігрових вправ, командній взаємодії та іншим важливим здібностям (Soft Skills) ми приділяємо увагу щодня.

Рідна мова й література

Кожна дитина навчається читати і писати у своєму власному темпі за допомогою матеріалу, що викладається епохами, дуже якісного матеріалу для вправляння, онлайн ресурсів та супроводження вчителів.

Я досліджую світ

Передбачений державною програмою для цього предмету матеріал для кожного навчального року викладається у цікавих проектах та застосовується відразу в реальному житті.

Englisch & Deutsch

Обидві іноземні мови англійська та німецька будуть викладатись дуже практично під час живих та практичних проектів та занять. У нас є носій німецьої мови у колегії.

Математика та інформатика

Математика вивчається в індивідуальному темпі.

Знання про те, як у кожній ситуації знаходити необхідну інформацію, викладається у старших класах.

Мистецтво та музика

Мистецтво та музика є невід`ємною частиною повсякденного життя нашої школи. Окрім цього, є також інтенсивні періоди, коли ми активно займаємось рукоділлям і мистецтвом.

Спорт та ігри

Спорт та ігри належать у нашій школі до повсякденного життя. Розвитку почуттів за допомогою спеціальних ігрових вправ, командній взаємодії та іншим важливим здібностям (Soft Skills) ми приділяємо увагу щодня.

Гнучкі навички

Чому та як ми підтримуємо розвиток гнучких навичок (Soft Skills)

У сучасному світі розвиток гнучких навичок набуває дедалі більшого значення.

Вони роблять нас здатними впоратися з будь-якими життєвими ситуаціями та надають нам можливість підвищити якість нашого життя.

Деякі гнучкі навички ми маємо від народження, деякі здобуваємо протягом життя. Про значення кожної окремої навички та яким чином ми піклуємось про її розвиток у дітей Ви дізнаєтесь далі.

Kреативність і цікавість

Знаходити нетипові рішення та мати внутрішній інтерес до нового.
Ми розвиваємо цю навичку справжніми питаннями, тим, що не даємо дитині готових рішень, а відкрито та спільно з нею шукаємо ці рішення у навчанні та житті.

Самомотивація

Діяти за власним внутрішнім бажанням, а не через зовнішні обставини.
Діти від природи самомотивовані до навчання. Ми розвиваємо цю мотивацію тим, що пропонуємо цікаві та практичні проекти. 

Взаємодія

Навіть найменші діти очевидно прагнуть до взаємодії.
Соціальні проекти, командні ігри розвивають цю навичку. Атмосфера, вільна від оцінювання, про яку ми старанно дбаємо, сприяє тому, що кожний добре почуває себе та хоче, щоб його здібності проявлялися у спільності.

Емпатія

Розуміння стану, почуттів да думок іншого. Слухання „серцем“. Ми сприяємо тому, щоб виникла така спільнота, в якій кожного поважають та підтримують. Практично це відбувається під час спільних проектів, походів і т. д., а також щоденно під час заключного кола, в якому кожний ділиться тим, яким був його день. 

Наступними навичкам  навчаються, перш за все, через приклад:

Відкрита комунікація

Комунікація від людини до людини. Ясність та відкритість замість рольових ігор та маніпуляцій. 
Такому способу спілкування ми навчаємо, перш за все, власним прикладом..

Вирішення внутрішніх конфліктів

Внутрішні конфлікти виникають, коли внутрішня картина дійсності не відповідає (більш) самій дійсності. 
Щоб тренувати внутрішні процеси, що допомагають дійсно вирішити наші внутрішні конфлікти, нам потрібні приклад та супровід людей, що самі можуть вирішити свої внутрішні конфлікти. Ми хочемо бути такими людьми.

Соціальна та міжкультурна свідомість

Відчувати себе часткою чогось більшого: суспільства, країни, світу…
Соціальні проети та участь у педагогічному процесі іноземця вирішують такі задачі дуже органічно. 

Критичне та феноменологічне мислення.

Ми вчимо дітей сортувати та критично аналізувати інформацію, щоб вони могли орієнтуватися у великому інформаційному потоці та не стати жертвою маніпуляцій. Ми показуємо також власним прикладом як мислити феноменами без оцінювання та емоційного заряду. 

Інші гнучкі навички розвиваються завдяки власним внутрішнім процесам:

Гнучкість

Людині потрібна ця навичка, перш за все, у непередбачених ситуаціях.
Ми допомагаємо дітям у нових та непевних ситуаціях впоратись зі своїми почуттями. Також ми маємо безліч ігор та вправ, в яких ми тренуємо соціальну гручкість. 

Управління стресом

Стрес виникає, перш за все, в таких ситуаціях, коли ми не повністю пов’язані з собою і тим, що робимо, наприклад, через „треба“ та обмаль часу.
Ми показуємо дітям, що те, що найкраще з усього можливого є достатньо добрим та що всі вимоги, що йдуть із зовнішнього світу можна перетворити на свої та бути з ними у згоді. 

Активне слухання

У школі дана навичка відіграє важливу роль для сприйняття когнітивної інформації. Перед розумовим навантаженням ми пропонуємо дітям у нашій школі достатньо фізичної активності та соціальної взаємодії.  Це допомагає здобути в дитини такий стан під час слухання, в якому вона дуже ефективно засвоює навчальний матаріал.

Публічні виступи

Доповіді, презентації, виступи, обмін думками, театралізовані вистави є невід’ємною часткою навчального процесу, де діти тренують цю навичку.

І останнє, але не менш важливе: гнучкі навички найкраще розвиваються, коли є потреба у реальному житті.

Ясна та зрозуміла комунікація

Ясна комунікація часто залежить від внутрішньої ясності та зовніньої захищеності.
Соціальні проекти, командні ігри сприяють розвиткові цієї навички. Атмосфера без оцінювання, про яку ми свідомо дуже дбаємо, призводить до того, що кожен почуває себе дуже комфортно саме таким, яким він є.

Вміння вирішувати проблеми

Навичка вирішувати проблеми допомагає долати життєві труднощі та укріплює віру в себе.
Ми не пропонуємо готові рішення проблем. У спільному колі разом обговорюємо проблеми, якщо вони є, та надаємо можливість висловити свою думку.

Управління часом

Учні навчаються розподіляти свій час, співставляючи свої можливості з поставленими задачами та розставляючи пріорітети. Це відбувається рід час самостійної роботи.

Командна робота та мережа

Почувати себе часткою команди і водночас собою. Співпраця замість конкуренції.
Соціальні проекти, командні ігри сприяють розвиткові цієї навички. Атмосфера без оцінювання, про яку ми свідомо дуже дбаємо, приводить до того, що кожен почуває себе дуже комфортно саме таким, яким він є.

Розклад

шкільного дня

Орієнтовний розклад дня

[jtrt_tables id=’240338′]

Календар

запланованих заходів

Реєструйся!

Так можна зареєструвати дитину

4 простих кроки для реєстрації

Крок 1

Зателефонувати та домовитись про зустріч

Крок 2

Зустріч батьків з керівництвом школи 

Крок 3

Співбесіда дитини з класним вчителем

Крок 4

Підписання договору, заповнення анкети

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання

не зволікайте подзвонити нам та домовитись про зустріч.

Чому індивідуальна бесіда?

  • Щоб отримати відповіді на усі ваші питання стосовно школи та навчання 
  • Щоб записати вашу дитину до Живої Школи „Потік“ 
  • Щоб домовитись про зустріч з вчителями та керівництвом 

Будь ласка, ознайомтесь з інформацією у розділі: „Для яких батьків ця школа?“

Для нас важливо, щоб діти мали хорошу основу приходячи до нашої школи. Важливою складовою цієї основи є налаштування батьків.

Logo FlowLifeSchool

Фінанси

Оплата за навчання

 

[jtrt_tables id=’240335′]

 

Aдресу

Aдресу

08341Україна
Київська область
с. Вишеньки,

Зв’язок

Хотіли би дізнатися більше про Живу Школу „Потік“?

© FlowLifeSchool.com
Webdesigdn: Dieter Schwartz

Verantwortlich für den Inhalt:
Dieter Schwartz & Kateryna Sudak